Consultation for Island

01 Ocak 2019, Salı

Consultation for Island, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Island; Türkiye' de bulunan İzlanda Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve İzlanda vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye 'de bulun İzlanda temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. İzlanda Konsolosluklarının çalışma saatlerini. İzlanda Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye İzlanda temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve İzlanda seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin İzlanda vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Island web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Island web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Island web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Island 'a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.