İzlanda Hotel Rezervasyonu

İzlanda Hotel Rezervasyonu

İzlanda Konsolosluğu vize başvuruları sırasında mutlaka otel rezervasyonu görmek istemektedir. Bu yüzden İzlanda'daki otellerden otel rezervasyonu yaptırmak gerekir. İzlanda Konsolosluğu'na yapılan vize başvurularında İzlanda'da kalacağınız otelden yaptırdığınız otel rezervasyonunu vize evraklarınıza eklemeniz yeterlidir. Ancak İzlanda Konsolosluğu başvurunuz sırasında ya da işlemleriniz devam ederken otel rezervasyonunuzun ödendi belgesini ya da otel confirmation görmek isteyebilir. Bu durumda İzlanda Konsolosluğu'nun istediği otel rezervasyonu ödendi belgesini en kısa sürede İzlanda Konsolosluğu'na götürmeniz gerekmektedir.

İzlanda Konsolosluğu vize başvuruları sırasında mutlaka otel rezervasyonu görmek istemektedir. Bu yüzden İzlanda'daki otellerden otel rezervasyonu yaptırmak gerekir.
İzlanda Konsolosluğu'na yapılan vize başvurularında İzlanda'da kalacağınız otelden yaptırdığınız otel rezervasyonunu vize evraklarınıza eklemeniz yeterlidir. Ancak İzlanda Konsolosluğu başvurunuz sırasında ya da işlemleriniz devam ederken otel rezervasyonunuzun ödendi belgesini ya da otel confirmation görmek isteyebilir. Bu durumda İzlanda Konsolosluğu'nun istediği otel rezervasyonu ödendi belgesini en kısa sürede İzlanda Konsolosluğu'na götürmeniz gerekmektedir.